Nord Metal

Nord Metal Hero

apie mus

UAB „Nord metal“ – ilgametę patirtį turinti specializuota armatūros ruošinių ir armatūrinių karkasų gamybos įmonė, sėkmingai įgyvendinanti įvairius B2B sektoriaus projektus tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Mūsų istorija prasidėjo nuo UAB „Metalinis“ ir metalo apdirbimo bei eksporto į užsienį, o sukaupus patirties ir gausų kontaktų tinklą, į veiklą natūraliai įsiliejo armatūra bei jos suvirinimas. Įmonei sparčiai augant įvairių formatų armatūra (strypinė, ruloninė, tinklai), jos ruošiniai ir išskirtinės kokybės armatūriniai karkasai užėmė pagrindinę veiklos dalį. Plėtėsi klientų ratas, didėjo užsakymų apimtys, atsirado poreikis vidinių žmogiškųjų išteklių plėtrai, todėl „Metalinis“ tapo „Nord metal“. Taip laikui bėgant šeimos verslo idėja išaugo į ambicingą rinkos lyderių komandą, kurią sieja ne tik puikiai išvystyta veiklos sistema, bet svarbiausia – bendros vertybės.

Nors veikiame jau 10 metų, įmonei plečiantis visuomet laikėmės tvirto požiūrio į atliekamų darbų bei produkcijos kokybę ir tai lėmė sėkmę bei klientų pasitikėjimą. Aukščiausia žaliavų kokybė ir išskirtinė precizika bei nulinės paklaidos tikslumas gaminiuose visuomet buvo mūsų prioritetas. Esame įsitikinę, kad net „nematomi“ dalykai privalo būti pagaminti nepriekaištingai tiksliai ir tvarkingai, o terminų laikymasis yra neatsiejama šios veiklos dalis. Ir visai nesvarbu, ar projektas standartinis, ar reikalaujantis išskirtinių suvirinimo sprendimų.

Būtent tokie, individualūs bei iššūkių verti projektai ir veda „Nord metal“ komandą į priekį, o mūsų teikiama armatūrinių karkasų suvirinimo paslauga laikoma viena stipriausių Lietuvos rinkoje. Ne veltui įmonės viduje jau nuo seno skamba moto: „gaminame tai, ko negali pagaminti kiti” ir laikomasi drąsaus požiūrio, kad neįveikiamų užduočių mums tiesiog nėra.

Mūsų misija – tiekti išskirtinės kokybės armatūros ruošinius ir karkasus pagal klientų projektus.
Mūsų vizija – tapti armatūros gaminių rinkos TOP 3 lyderiais ir formuoti jos standartus bei požiūrį į juos Lietuvoje ir užsienio rinkose.

Sėkmės pagrindu bei vertybe laikome „Nord metal“ komandą, kurią sudaro ilgametę profesinę patirtį sukaupę projektų vadovai, technologai, gamybos vadovai, inžinieriai ir sertifikuoti suvirintojai, todėl mums galite patikėti net pačius sudėtingiausius projektus. Kartu siekiame ne tik individualių įmonės, bet ir klientų tikslų, stengiamės maksimaliai išpildyti visų jų lūkesčius.

Siekiant tobulinti bei optimizuoti veiklos procesus ir gerinti atliekamų paslaugų kokybę, patirties semiamės įvairiuose mokymuose, kvalifikacijos kėlimo kursuose, dalyvaujame užsienio parodose, tačiau džiaugiamės, kad dažniausiai ji ateina per klientų pasitikėjimą ir įgyvendintus projektus.

Esame sertifikuoti tarptautiniu LST EN ISO 17660-1:2006 sertifikatu, todėl aptarnaujame B2B sektoriaus klientus ir tiekiame armatūros gaminius visoje Europoje bei Skandinavijoje pagal konkrečios šalies kokybės standartus ir techninius reikalavimus. Turėdami pakankamai kompetencijų siūlome pilną paslaugų komplektą – nuo techninės dokumentacijos parengimo iki paruoštų gaminių logistikos suorganizavimo.

Didžioji dalis procesų, tokių kaip armatūros karpymas ar lankstymas yra automatizuoti, o armatūros polių virinimas išskirtinai atliekamas robotizuotu būdu. Itin tiksliai laikomės brėžinių bei specifikacijų, o esant poreikiui patys ruošiame visą reikalingą dokumentaciją, konsultuojame klientus techniniais klausimais. Orientuodamiesi į maksimalius rezultatus vykdome nuolatinę kokybės kontrolę, vidinius auditus bei gamybos procesų patikrą. Gamyboje naudojame tik sertifikuotas, standartus atitinkančias žaliavas. Visos atliekos atiduodamos antriniam perdirbimui.

Armatūriniai karkasai

Armatūros ruošiniai

Ruloninė armatūra

Armatūriniai tinklai

Strypinė armatūra

Darbo brėžinių ir specifikacijų ruošimas

Techninė konsultacija

Rekvizitai

Susisiekite su mumis žemiau nurodytais kontaktais
arba užpildykite užklausos formą

UAB „Nord metal”

Įm. k. 303247368

PVM LT100008396313

A.s. LT434010051001923908

Naglio g. 4, Kaunas LT-52366, Lietuva

Tel. nr.: +37037240101 

E.paštas: info@nordmetal.eu

Kontaktinė forma